• حداقل سرمایه : 50 تومان
  • زمان بازدهی: کوتاه مدت
  • بازار هدف : عموم مردم
حتما اسم بلک لایت به گوشتان خورده، لامپ‌های سیاهی که در واقع لامپ‌های فلورسنتی هستند که طی تغییراتی در برخورد با برخی رنگ ها تجربه بصری متفاوتی میسازند؛ رنگ های درخشان که در نور سیاه جذاب تر دیده می شوند و رنگ هایی که در نور طبیعی می بینیم هم متفاوت دیده می شوند. کافه نئونی یک پیشنهاد جدید و خلاف زندگی روزمره دارد؛ فضایی که نور و رنگ باهم می آمیزند و یک ترکیب خارق العاده میسازند.

حتما اسم بلک لایت به گوشتان خورده است، لامپ‌های سیاهی که در واقع لامپ‌های فلورسنتی هستند که طی تغییراتی در برخورد با برخی رنگ ها، تجربه بصری متفاوتی میسازند. رنگ های درخشانی که در نور کم و سیاه جذاب تر دیده می شوند. استفاده از بلک لایت ها را در کنار لامپ های رنگارنگ نئونی و ظروف و خوراکی های خوشرنگ یک کافه تصور کنید، تجربه حضور در یک فضای متفاوت و اسرار آمیز، جایی که عادت های بصری مارا بر هم میزند و به سادگی از یاد نمیرود. 


 رستوران سیاهحتما این به این مطلب هم سربزنید: رستوران سیاه
آیا تا به حال تصور کرده‌اید که در تاریکی مطلق، جایی که هیچ بارقه‌ای از نور نمی‌تواند به آن راه یابد، چگونه حسی را در هنگام غذا خوردن تجربه خواهید کرد؟ رستوران سیاه تاریک ترین رستورانی است که در تمام زندگیتان دیدید.شما در این رستوران نمی‌دانید که در کجا نشسته‌اید و چه کسی در روبه‌روی شما است. به ویژه اگر تنها باشید شما را در برابر شخص دیگری می‌نشانند که هیچ تصویری از او نمی‌بینید. هر آنچه بر روی میزها است سیاه است و تمام اشیائی که می‌توانند نور تولید کنند (مانند ساعت و گوشی همراه) پیشتر از شما گرفته‌اند.همچنین منو را یکی از گارسون‌ها برای شما می‌خواند و منتظر می‌ماند تا تصمیم بگیرید چه غذایی میل دارید.کافه نئونی یک پیشنهاد جدید و خلاف زندگی روزمره دارد؛ فضایی که نور و رنگ باهم می آمیزند و یک ترکیب خارق العاده میسازند.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط