• حداقل سرمایه : 500000000 تومان
  • زمان بازدهی: طولانی مدت
  • بازار هدف : کودک - نوجوان - جوان - میانسال - سالمند
امروزه مد و پوشاک نقش مهمی در زندگی مردم جهان دارد از این جهت افراد به خصوص جوانان با پیشرفت تکنولوژی، گسترش وسایل ارتباط جمعی و فناوری‌های جدید رایانه‌ای ارتباط گسترده ای با فرهنگ های گوناگون یافته اند.سبک پوشش هر شخص،معرف شخصیت اوست.طراحان لباس و زیورآلات در نقاط جهان تلاش میکنند تا بهترین ها را خلق کنند و این حرفه یکی از پردرآمدترین شاخه های رشته هنر میباشد.هنر استفاده از طراحی،زیبایی شناختی و زیورآلات است.طراحان مد تلاش میکنند تا لباسی که طراحی میکنند زیبا و دل‌انگیز باشد.

اکثر مردم دوست دارند هنگام بیرون رفتن از خانه بهترین لباس های خود را به تن کنند و ست کردن رنگ لباس برای همه افراد جزو دغدغه های روزانه است و اینکه چه رنگی هایی را در استایل شان ترکیب کنند برایشان تبدیل به یک چالش شده است و وقت زیادی را صرف فکر در مورد اینکه چگونه زیبا به نظر برسند میکنند. 

صنعت مد

ایده استارتاپی صنعت مد برای رفع این مشکل راه حلی دارد. فرض کنید نرم افزاری وجود داشته باشد که افراد را با انواع مد کشور‌های دیگر آشنا کند و اخبار روز در ارتباط با این صنعت را هر روز اطلاع دهد. افراد را با بهترین برندهای پوشاک آشنا کند و به کاربران خود این امکان را بدهد تا بتوانند حتی زمانیکه آنلاین نیستند نیز از این نرم افزار استفاده کنند.     

همچنین با ساختن حساب کاربری بتوانند وارد حساب شخصیشان شوند و با عکس گرفتن از لباس‌، کیف و کفش های خود نرم افزاربگوید کدامیک از لباس ها را میتوان با هم پوشید تا خوب و زیبا بنظربرسند.

پوشاک ومد 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط