اینستاگرام شبکه اجتماعی است که شامل شادی، غذا، مسافرت، یادگاری، شیرینی، مهمانی، کافه و کلی چیزهای خوب دیگرمیشود.همه این‌ها چیزهایی است که مردم به راحتی و با کمال میل برای آن هزینه می‌کنند. به همین دلیل ساده اینستاگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی برای کسب درآمد است.

ایده تبلیغات : در این روش افراد با ترفندهایی به تعداد قابل توجهی فالوور دست پیدا می‌کنند و تبدیل به یک  صفحه پر بازدید می‌شوند، وبا قرار دادن تصاویر تبلیغاتی به درآمد خوبی می‌رسند. این روش ساده‌ترین روش کسب درآمد از اینستاگرام است

ایده کسب درآمد از اینستاگرام

ایده فروش مستقیم محصولات : تولید کنندگان لوازم شخصی، مد یا لوازم تزئینی در اینستاگرام تصاویر اجناس خود را منتشر می‌‌کنند، به فروش می‌رسانند و از اینستاگرام به عنوان یک رسانه رایگان برای تبلیغ محصولات خودشان استفاده می‌کنند. این روش سریعترین روش کسب درآمد از اینستاگرام است.

ایده برندسازی : این روش مخصوص صاحبان کسب‌وکاراست. برندها در این روش به صورت دائم روی محصول یا خدمات خاصی تأکید نمی‌کنند و به جای فروختن مستقیم محصولاتشان، سعی دارند مشتری را به محل اصلی فروش محصول خود که وب‌سایت یا فروشگاه است راهنمایی کنند. این روشد بهترین روش کسب درآمد از اینستاگرام است.

کسب در آمد از اینستاگرام

به هر روشی که بخواهید از اینستاگرام کسب درآمد کنید باید تعداد زیادی دنبال کننده یا همان فالوور داشته باشید. برای رسیدن به این هدف پس ازساخت صفحه میتوانید از روشهای زیر استفاده کنید: 

استفاده از سایت شخصی: اگر سایت شخصی دارید حتما آدرس آن را درج کنید.

برندسازی در اینستاگرام : تلاش کنید صفحه اینستاگرام خود را به یک برند مثلا وب‌‌سایت یا فروشگاه متصل کنید.

یک هویت واقعی و شناخته شده داشته باشید : از اسامی ناشناخته در نام کاربری خود استفاده نکنید، اگر فروشگاه،سایت یا برندی دارید از همان اسم در نام کاربری استفاده کنید. این کار حس اعتماد به کاربران منتقل می‌کند.

پرسود ترین ایده های کسب و کار خانگی حتما این به این مطلب هم سربزنید: پرسود ترین ایده های کسب و کار خانگی
امروزه با گسترش فضای مجازی و اینترنت در کشور ایران زندگی مردم بر پایه آن شکل گرفته است و استفاده از آن برای همگان بسیار مهم است.کسب و کارهای زیادی از جمله ایجاد اشتغال از راه دور ، بانکداری الکترونیکی ، خرید و فروش الکترونیکی ، تسهیل خدمات اداری و گمرکی ، تجارت در گردش ، بین المللی شدن بازار تولید ، تامین نیروی انسانی شرکت های بزرگ ، بررسی عمیق وضعیت اقتصادی در دنیای امروز ، تسریع در مبادلات اقتصادی ، دسترسی انسان به بازارهای جدید، کاهش هزینه های خرید ، حذف کاغذ بازی ، سهولت در معرفی کالا ها، ارتقای قدرت مشتری در برابر فروشنده بوده است.از جمله این ها کسب و کار خانگی است که بسیار پر سود بوده است و سرمایه زیادی نیز لازم ندارد. کارهای زیادی وجود دارد که افراد میتوانند در خانه خود انجام دهند و از اینترنت برای فروش کارهای خود استفاده کنند یا کسب و کار اینترنتی راه بیندازند.

مناسبت‌ها را به یاد داشته باشید: روز معلم، دانشجو،روز جهانی کودک و.. موضوعات خوبی برای تولید محتوا هستند. این امر احساس بروز بدون فعالیتتان را به دنبال‌کنندگان اینستاگرام شما منتقل می‌کند. 

کسب و کار


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

John Doe
محمد فلفلانی
  • 1398/10/26 04:39:00

ایده جالبی بود...

ایده های مرتبط