تالار ایده پردازان - علی کاشی

  • 15 مرداد 1402
  • 1 دقیقه
تالار ایده پردازان
ایده های مطرح شده : ☁ تولید مواد اولیه برای رستوران ها ☁ استفاده از ضایعات سنگ ☁ پیتزا آماده ☁ حمام ترکی مستقل

ایده های مطرح شده :

☁  حمام ترکی مستقل

بعضیا دوست ندارن جلوی بقیه حموم کنن . چه خوب میشه که حموم ترکی مستقل باشه که فضای کسایی که توی حموم هستن و از هم جدا کنه.

مشاهده ایده حمام ترکی مستقل

☁  پیتزا آماده

با استفاده از پیتزا آماده هر فست فودی بدون نگرانی از مسائل آشپزی میتونه مشغول سرو پیتزا بشه . بجای تمرکز روی تولید پیتزا تمرکز روی فروش اون ایجاد میکنه .

مشاهده ایده پیتزا آماده

☁  استفاده از ضایعات سنگ

همه سنگ بری ها کلی ضایعات سنگ دارن که دور ریخته میشه .حالا فکر کن این ضایعاتو میتونی توی خیلی چیزا استفاده کنی مثل آجر سرامیک پلیمر یا وسیله های زینتی ...

مشاهده ایده استفاده از ضایعات سنگ

☁   تولید مواد اولیه برای رستوران ها

آماده کردن مواد اولیه توی رستوران ها خیلی زمان میبره ایده کارگاه های تولید مواد اولیه برای اینه که همه مواد اولیه ات از قبل آماده باشه و نیاز به فضای زیادی ام نداشته باشی و آماده همه رو سفارش بدی

مشاهده ایده  تولید مواد اولیه برای رستوران ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

مطالب مرتبط

مدیریت استرس و روشهای کاهش استرس

وضعیت اقتصادی بد، تورم، به هم خوردن برنامه‌های آینده فردی، ناپایداری اقتصاد و بازار کار باعث ایجاد استرس دائمی در زندگی و کار می‌شوند. این استرس می‌تواند جنبه‌های گوناگونی داشته باشد. اما به نتایجی منجر می‌شود که همه آن‌ها بد و منفی هستند. مقابله با استرس شاید کمی دشوار به نظر برسد اما شما باید آن را کنترل دارید. در واقع، اینکه شما باور داشته باشید که روی زندگی خود کنترل دارید؛ پایه و اساس مدیریت استرس است .

5 ۰ ۱۳۰۱

ایده های عالی برای موفقیت افرادی که دورکاری می کنند

پیشرفت سریع تکنولوژی و فناوری اگرچه باعث بیکاری بسیاری از اقشار جامعه شده، اما فرصت‌های زیادی برای برخی دیگر به وجود آورده است تا به کارهای نوین و خلاقانه‌تری روی بیاورند. از جمله کارهایی که طی چند دهه اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است، کسب و کارهای اینترنتی هستند.این مشاغل به افراد خدمات مختلفی ارائه می‌دهد، از جمله اطلاع‌ رسانی و اخبار، فروشگاه‌های آنلاین، سایت‌هایی جهت دانلود رسانه هرکدام از این بخش‌ها نیز به بخش‌های کوچک‌ تر تقسیم می‌شوند و در نهایت همه‌ این شاخه‌ها به یکدیگر متصل هستند.

8 ۰ ۱۵۷۵

مدیریت تغییر چیست؟

مدیریت تغییر اصطلاح کلی است که در هنگام ایجاد تغییر سازمانی، برای همه روش های آماده سازی و حمایت از افراد، تیم ها و سازمان ها به کار می رود.

6 ۰ ۱۳۱۲

فتوشاپ چیست و چه کاربردهایی دارد؟

فتوشاپ به زبان انگلیسی Photoshop به معنی نما پرداز یک پردازشگر گرافیکی است تاریخچه فتوشاپ به قرن بیستم برمی گردد. فتوشاپ در ابتدا در سال 1987 توسط برادران جان و توماس نول ساخته شد. اولین نسخه منتشر شده از این نرم افزار در فوریه 1990 بود. این نرم افزار به کاربران امکان می داد فایل ها را با فرمت های مختلف در رایانه ها نمایش داده و ذخیره کنند. کاربران همچنین می توانستند رنگ ، تعادل و رنگ تصاویر را تنظیم کنند.

5 ۰ ۱۳۲۵