امروزه در شهرها، به خصوص شهرهای بزرگ، تعداد خانه های ویلایی کم شده است و به همان نسبت تعداد مجتمع های مسکونی و آپارتمان ها افزایش زیادی یافته است.

اینترنتی شدن جامعه منجر به بالا رفتن توقع و همچنین مدرن شدن خانه ها و زندگی ها شده است. مردم به دنبال داشتن خانه های لوکس هستند، به همین دلیل اکثر کسانی که خانه های قدیمی و ویلایی دارند، با کمک مهندسان خانه های خود را خراب میکنند تا آپارتمان بسازند. با افزایش زندگی آپارتمان نشینی، حجم بیماری ها، به خصوص بیماری های روانی و افسردگی، بیشتر شده و این به شدت نگران کننده و خطرناک است.    

نرم افزار گلدان

طراحی مبلمان شهری ایده هنری و خلاقانه


اکثر مردم از نداشتن باغچه و گلدان در خانه هایشان ناراضی هستند ولی نمی دانند چه گیاهی را خریداری کنند تا در فضای بسته ی آپارتمان خراب نشود.


ایده کسب و کار تولید دیوار زندهحتما این به این مطلب هم سربزنید: ایده کسب و کار تولید دیوار زنده
امروزه بسیاری از شرکت های بزرگ و معروف، به دنبال ایده های جدید طراحی داخلی، جهت ایجاد فضایی امن و آرام و چشم نواز برای کارمندان و مشتریان خود هستند؛ در این میان بسیاری از شرکت ها به جای صرف هزینه جهت طراحی المان های تجملی و پر زرق و برق، به سراغ ایدۀ خلاقانه و جذاب دیوار زنده رفته اند.


این ایده برای رفع این مشکل راه حلی دارد تا با وجود زندگی کردن در آپارتمان مردم به راحتی گل و گیاه پرورش داده و با چیدن گلدان های مختلف، محیطی زیبا و آرامش بخش برای زندگی داشته باشند. همچنین کسانی که وقت کافی برای رفتن به بازار ندارند، می توانند به راحتی گیاه مورد علاقه خود را انتخاب کرده و سفارش دهند تا در اسرع وقت، بدون نیاز به معطلی، سفارش به دست آن ها برسد.

طراحی نرم افزار

کارآفرینی روستایی


فرض کنید نرم افزاری وجود داشته باشد که انواع گل ها، نهال ها، درختان تزئینی و گیاهان دیگر را نمایش داده؛ در مورد هر کدام به صورت کامل توضیح دهد تا افراد با مراجعه به این نرم افزار و ساختن حساب کاربری، بدون اتلاف وقت و به راحتی گلدان مورد نظر خود را سفارش دهند.


اطلاعاتی که میتواند در این نرم افزار وجود داشته باشد، شامل موارد زیر می شود:

نوع و خانواده گیاه

مقدار نیاز به آب 

میزان نیاز به نور

قابلیت نگهداری در فضای بسته

قیمت 

و ... .

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط