اسباب بازی، وسلیه سرگرمی کودکان است و ساخت و استفاده از آن در میان همه افراد قدمتی به طول تاریخ دارد. اسباب‌بازی، وسیله‌ای برای بازی‌کردن است که به‌ طورمعمول به‌ وسیلهٔ کودکان مورد استفاده قرار می‌گیرد و در رشد و شکوفایی استعدادهایشان به آنان کمک می‌کند.

امروزه افراد زیادی با درست کردن اسباب بازی و عروسک در منزل، به کسب درآمد میپردازند و این ایده بسیار سودآور و خلاقانه بوده و برای کسانی که به دنبال کار در منزل هستند، بسیار مناسب است.           

عروسک سازی

ایده طراحی نرم افزار فروش وسایل کودک


شما میتوانید با تهیه وسایل مورد نیاز در خانه خود، به تولید عروسک های زیبا بپردازید. کسانی که میخواهند در این زمینه فعالیت کنند، باید مهارت هایی از قبیل توانائی استفاده از تکنیک های مختلف، خلاقیت، و تغییر و تحول در ذهن جهت کشیدن طرح اولیه ی ساختار اسباب بازی را دارا باشند. 


مواد اولیه این شغل خانگی بسیار کم‌هزینه بوده ولی سود فروش این محصولات باورکردنی نیست. برای موفقیت در این کار، باید ذوق هنری داشته و با سلیقه و دنیای بچه‌ها آشنا باشید. باید به گونه‌ای عروسک را طراحی کنید که کودکان آن را دوست داشته‌ باشند.


ایده تاسیس کانون خلاقیت کودک و نوجوانحتما این به این مطلب هم سربزنید: ایده تاسیس کانون خلاقیت کودک و نوجوان
کودکان و نوجوانان از نظر فعالیت شکوفایی ذهنی و انرژی بدنی بهترین اوقات زندگی را تجربه میکنند؛ این سن فرصتی عالی برای کشف استعدادها و پرورش آنهاست و والدین توجه ویژه ای به فعالیت های فوق برنامه فرزندانشان در این سنین دارند. آیا مدارس پاسخگوی طبع خلاقانه کودکان و نوجوانان هستند؟ یا به علت محدودیت های برنامه ای و سیستم آموزشی معمولا آن ها را نادیده میگیرند؟ ایده تاسیس کانون خلاقیت کودک و نوجوان به این مساله میپردازد.

برای طراحی عروسک در منزل، ابتدا بايد طرح مورد نظر انتخاب شده و متناسب با آن، اندازه گيری های لازم صورت گيرد. در مرحله بعد الگوی كار تهيه شده سپس الگو را بر روی پارچه انداخته و برش زده می شود. بعد از مرحله برش نوبت دوختن می رسد. در مرحله نهايی طرح آماده شده بايد به وسيله ابر، پنبه و يا تكه هاي پارچه پر شود.

ایده های عروسک سازی

انیمیشن سازی ایده خلاقانه و هنری


برای فروش این عروسکها راه های مختلفی وجود دارد، از جمله فروشگاه های صنایع دستی، فروختن در فضاهای مجازی و به صورت عمده یعنی از قبل سفارش بگیرید و بعد از آماده شدن، آنها را تحویل دهید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

John Doe
سارا فلاح
  • 1398/10/14 09:44:46

خواهر من هم عروسک درست میکنه و کارش واقعا خوبه خیلی ایده خوبی برای شروع یک کاره

John Doe
احمد مرادی
  • 1398/10/21 01:41:35

من خیلی عروسکا رو دوست دارم خیلی خوبن

John Doe
ms72mv73
  • 1398/10/24 00:47:20

من واقعا خوشم اومد و دوست دارم این کارو شروع کنم

ایده های مرتبط