پندهایی از افراد موفق

  • 12 دی 1398
  • 7 دقیقه
شرکت ها و سازمان ها - آموزش و پژوهش
موفقیت را می توان به روش های مختلفی تعریف کرد و هیچ تعریف یکسانی برای آن وجود ندارد. موفقیت را می توان شروع یک شکست معنی کرد. موفقیت راه آسانی نیست که بتوان در چند مرحله به آن دست یافت. همه افراد موفق مشکلات زیادی را پشت سر گذاشتند تا به اهداف خود برسند .

جملات انگیزشی با تأثیر بر ذهن انسان برای تلاش تشویق کرده و باعث رسیدن به موفقیت می شود. ما در این مقاله با استفاده از این جملات سعی داریم تا به شما کمک کنیم تا انگیزه بیشتری برای رسیدن به اهداف به شما بدهیم. رسیدن به موفقیت هم مانند بسیاری از مسائل دیگر، به نوع نگرش انسان بستگی دارد. در زندگی زمان‌هایی وجود دارد که شما همیشه در تلاش هستید، ولی آنچنان که باید پیشرفت نمی‌کنید. ممکن است با الهام از سخنان بزرگان درباره موفقیت، در نوع نگرش شما تفاوت بزرگی ایجاد شود و نتیجه مورد نظرتان را کسب کنید. 

افراد موفق

جیمز کامرون : اگر به‌طرز احمقانه‌ای دستِ‌بالا هدف‌گذاری کنید و در آن شکست بخورید، این شکست به‌ همان انداره بزرگ خواهد بود و فراتر از هر موفقیتی قرار خواهد گرفت. 

جیمز کامرون

ریکاردو سملر کیست و شیوه مدیریتی عجیب او چگونه است؟


هنری دیوید ثورو: معمولا موفقیت به سراغ کسانی می‌رود که آن‌قدر سرشان شلوغ است که نمی‌توانند به سراغش بروند. 


سوامی ویوکاناندا: ایده‌ای را دنبال کنید. آن را به زندگی‌تان تبدیل کنید. به آن فکر کنید، رؤیایش را ببینید، با آن زندگی کنید، بگذارید مغز، ماهیچه‌ها، اعصاب و همه‌ی بخش‌های بدن‌تان مملو از آن ایده شود و ایده‌‌های دیگر را رها کنید؛ این مسیر موفقیت است.


 جان وودن : کسانی بهترین نتایج را کسب می‌کنند که از فرصت‌ها بهترین استفاده را می‌کنند. 


لیزا ام آمُس: کارآفرینان پیش از موفقیت نهایی‌شان، به طور متوسط ۳٫۸ بار شکست می‌خورند. آنچه آدم‌های موفق را از دیگران جدا می‌کند، پشتکار شگفت‌انگیزشان است.


تونی هسیه: به‌جای اینکه به‌دنبال پول و ثروت بروید علایق‌تان را دنبال کنید. 


جیم ران: اگر قدرت خطرپذیری در امور معمولی را ندارید، باید خودتان را برای معمولی بودن، آماده کنید. 

جیم ران

مهارت ارتباطی چیست و اهمیت آن


جان ماکسول: درباره طول مدت عمرمان کاری از ما ساخته نیست، اما می‌توانیم درباره نحوه گذراندن آن تصمیم بگیریم.


جان ماکسول: تنها راه برای درهم شکستن ترس آن است که با ترس خود روبرو شوید و به آن کاری که از آن می‌ترسید، اقدام کنید.


کریس گروسر: فرصت‌ها اتفاق نمی‌افتند. شما آنها را ایجاد می‌کنید.


چارلز داروین: از میان موجودات نه قوی‌ترینِ آنها و نه باهوش‌ترین‌شان، بلکه انعطاف‌پذیرترین‌ موجودات در برابر تغییرات هستند که زنده می‌مانند. 

چارلز داروین


دیوید برینکلی: موفق آن کسی است که با آجرهایی که دیگران به سوی او پرتاب کرده‌اند، پایه‌ای مستحکم می‌سازد. 


النور روزولتکل: هیچ‌کس نمی‌تواند بدون اجازه‌ی خودتان، به شما این احساس را بدهد که زیردست هستید. 


هنری فورد: راز یک زندگی موفق، نخست یافتن آن چیزی است که شخص باید انجام بدهد و سپس عمل به آن است. 


آلبرت انیشتین: تلاش نکنید که انسان موفقی باشید، برای با ارزش‌شدن تلاش کنید.


آلبرت انیشتین

زندگینامه وارن بافت، موفق ترین سرمایه گذار قرن بیستم


اسکار وایلد: آنچه در نگاه ما آزمایشی تلخ جلوه می‌کند، اغلب نعمتی است که در لباسی مبدل، تجلی یافته است. 


بروس فرشتاین: فاصله‌ی بین جنون و نبوغ تنها با موفقیت اندازه‌گیری می‌شود. 


جان دی راکفلر: از اینکه خوبی‌ها را رها کنید تا به عالی‌ترین‌ها برسید، هراس نداشته باشید.


آنتونی رابینز: موقعی که اوضاع بر وفق مراد نیست، اغلب اشخاص فکر می‌کنند همیشه به همین منوال خواهد بوداما شاید بتوانید از تمثیل بهتری هم استفاده کنید. مثلاً زندگی هم دارای فصل‌هایی است و من اکنون در فصل زمستانم.


آنتونی رابینز: کرم ابریشم ابتدا بصورت کرم است و موقعی که به دور خود پیله‌ای می‌تند، ظاهراً مرده به نظر می‌رسد. اما در واقع چنین نیست. بله او در حال تبدیل شدن به پروانه استگاهی اوقات کافی است که به خدا اعتماد کنیم، زیرا اوست که می‌داند چه موقع ما باید به پروانه مبدل شویم.

آنتونی رابینز

بیل گیتس: به نظر من عشق و علاقه زیاد به تداوم در امر یادگیری عامل بسیار مهمی است. من در دوران کودکی آموختم که زیاد کتاب بخوانم.


بیل گیتس: اگر در کارتان موفق نیستید، پدر و مادر خود را سرزنش نکنید، از نالیدن دست بکشید و از خطاهای خود درس بگیرید.


توماس کارلایل: سرنوشت خود را با اندیشه ها تعیین کنید.


تولستوی: آن عصای جادویی به من واگذار شده، این منم که باید چگونگی استفاده از آن را بدانم.


وینستون چرچیل: موفقیت، توانایی رفتن از شکستی به شکستِ دیگر بدون از دست دادن شور و انگیزه است. 


وینستون چرچیل: اگر به سوی جهنم هم می‌روید، به رفتن ادامه دهید.

وینستون چرچیل

ایده هایی که شما را آدم موفقی میکند


دیل کارنگی: ما دارای روح آسمانی نیستیم که قادر باشیم دشمنان خود را دوست بداریم، اما دست کم می‌توانیم برای سلامت و نشاط خود، آنها را ببخشیم و خطاهایشان را فراموش کنیم.


رالف والدو امرسون : انسان‌های بزرگ کسانی هستند که دریافته‌اند نیروی معنوی بسیار تواناتر از نیروی مادی است و اندیشه و خرد است که بر دنیا حکم می‌راند.


ریچارد باخ: هرگز آرزویی به تو داده نشده، مگر آنکه توانایی به حقیقت درآوردن آن هم داده شده باشد. هر چند باید برای رسیدن به آن کار کنی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

مطالب مرتبط

تفکر استراتژیک چیست؟

با افزایش مشکلات سازمان ها، نیاز به ارائه راه حل های بهتر و استفاده از ابزارهای قدرتمند تر از برنامه ¬ریزی استراتژیک ، لازم است چرا که مدیران با تفکر استراتژیک با فهم و درک بهتر از برنامه استراتژیک، عملکرد مؤثرتری خواهند داشت. می -توان گفت تفکر استراتژیک به عنوان مکملی برای برنامه ¬ریزی استراتژیک، رویکرد مناسب “راهبری” سازمان شمرده می¬ شود و می ¬تواند در جهت مقابله سیستماتیک با معضلات، درک فرصت ها، تخصیص بهینه منابع کمیاب و دستیابی به نتایج مورد نظر کمک نماید.

6 ۰ ۳۳۲

آلودگی هوا و ایده های مقابله با آن در جهان

آلودگی کلمه ای است که همه جا می توان با آن رو به رو شد. حتما هم شنیده اید که می گویند آلودگی انواع مختلفی دارد. آلودگی هوا به اضافه شدن سموم به هوای داخل و خارج از منزل یا محل زندگی و کار شما می گویند. مواد فیزیکی یا شیمیایی که وارد هوا می شوند باعث آلودگی هوا می شوند. زمانی آلودگی هوا اتفاق می افتد که هر نوع گازیا دود آلاینده ای وارد هوا میشود وزندگی گیاهان، حیوانات و انسان ها را به خطر بیفتد. آلودگی را می توان در دو بخش تقسیم کرد؛ آلودگی قابل مشاهده و آلودگی غیرقابل مشاهده، شامل هر آن چیزی که وارد هوا می شود و جان و سلامت جانداران را به خطر می اندازد میشود. زندگی تمام موجودات زنده به موادی بستگی دارد که در هوا وجود دارد؛ افزایش یا کاهش هر یک از این مواد برای ادامه ی حیات تهدید و یک خطر محسوب می شود. آلودگی هوا زمانی اتفاق می‌افتد که حجم زیادی ازمواد مضر از قبیل گازها وارد زمین شود و ضخامت لایه ازون به خاطر آلودگی هوا کمتر میشود.

7 ۰ ۱۰۷۷

اینفوگرافیک چیست؟

اینفوگرافی‌ها در طی سال‌های اخیر به یکی از ابزارهای ارتباط جمعی تبدیل شده‌اند. به‌طورکلی، هدف از تولید اینفوگرافی دسترسی به جامعه گسترده‌تری از مخاطبان از طریق ساده‌سازی موضوعات پیچیده و سازمان‌دهی آن‌ها در یک قالب قابل هضم است و به خاطر سادگی نسبی و جذابیت روایتگری اینفوگرافی است که این نوع از محتوا روز به روز محبوب‌تر شده و بیشتر در اینترنت و شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته می‌شود.

6 ۰ ۷۱۸

سئو چیست؟

23 ۰ ۲۰۰