تالار ایده پردازان - سارا موسوی

  • 15 مرداد 1402
  • 1 دقیقه
تالار ایده پردازان
ایده های مطرح شده : ☁ مدل های متفاوت اینترنتی برای خرید ☁ سیستم شوتینگ مرکزی در توالت ها ☁ کافی شاپ برفی ☁ اسکن میکاپ بر روی چهره ☁ کافی شاپ جنگلی

ایده های مطرح شده :

☁ مدل های متفاوت اینترنتی برای خرید

خرید لباس آنلاین خیلی میتونه ساده تر  باشه زمانی که از مدل های متفاوت با سایز ها و رنگ پوست های متفاوت استفاده بشه تا مشتری بتونه شبیه ترین مدل به خودش رو پیدا کنه

مشاهده ایده مدل های متفاوت اینترنتی برای خرید

☁  سیستم شوتینگ مرکزی در توالت ها

سیستم شوتینگ زباله برای بهداشت بیشتر و جلوگیری از پر شدن سطل های زباله بینهایت کاربردی خواهد بود. همچنین خیلی از افراد از خالی کردن سطل های زباله انزجار دارن . این ایده رو میشه حتی برای سرویس های بهداشتی در مجتمع ها به کار گرفت

مشاهده ایده سیستم شوتینگ مرکزی در توالت ها

☁   کافی شاپ برفی

تصور کنین تو چله تابستون بهتون بگن گرم بپوشین که قراره یخ بزنین ! ببرنتون یک کافی شاپ که برف میاد و صندلی یخی هم برای عکاسی گذاشتن و بتونه زمستون رو براتون تداعی کنه!

مشاهده ایده کافی شاپ برفی

☁   اسکن میکاپ بر روی چهره

نرم افزاری که بصورت واقعیت مجازی و فیلتر گذاشتن روی صورت مشتریان قبل از ارایش نتیجه کار را به ایشان نشان دهد . با این ایده همه میتونن ببینن چه مدل آرایشی بهشون میاد!

مشاهده ایده اسکن میکاپ بر روی چهره

☁  کافی شاپ جنگلی

به این فکر کنید که در شهر شما کافی شاپی با حال و هوای جنگل های شمالی باشد ، مکانی که با وارد شدن به آن بوی چوب و باران خاطرات جنگل را برای شما تداعی کند.

مشاهده ایده کافی شاپ جنگلی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

مطالب مرتبط

سینوهه کیست؟

سینوهه شخصیتی است که در هنگام تولد او را در یک سبد دست باف گذاشته و به رود نیل سپرده‌اند و خانواده‌ای فقیر او را یافته و به فرزندی بزرگ می‌کنند. سینوهه در ادامه به مقام کاهنی و پزشکی (مخصوصِ فرعون) می‌رسد و سفرهایی را به بابل و سوریه و کناره دریای مدیترانه می‌کند. در طول این سفر با رخدادهای گوناگون روبه رو می‌شود. در بازگشت به مصر برای نجات مصر از حرفه پزشکی خود استفاده می‌کند.

3 ۰ ۱۴۲۵۴

تعریف کاریزما چیست؟ به چه کسانی کاریزماتیک می‌گوییم؟

کاریزما نوعی ویژگی و خصوصیت است که برخی افراد دارند. کسانی که ما به آنها افراد کاریزماتیک می‌گویی. کسانی ویژگی کاریزماتیک بودن را دارند، در ارتباط با دیگران چه در تعامل‌های عادی روزمره و چه به عنوان یک الگو و فرد الهام‌بخش، در لایه‌های عمیق احساسی بر روی دیگران تاثیر می‌گذارند

6 ۰ ۱۹۹۱

7 Ways Flowers Can Improve Your Mental Health and Well-being

Flowers can influence people in a lot of ways. They are not mere decorative features that we put inside and around our homes nor are they only a form of a gift that we give to a bellowed person. Flowers have a much larger role and the ability to influence us on a much deeper.

6 ۰ ۷۱۷

لجستیک چیست و وظایف مدیر لجستیک

لجستیک در ابتدا یک اصطلاح نظامی بود که برای ارجاع به چگونگی گرفتن پرسنل نظامی، انتقال تجهیزات، انبار کردن تجهیزات و تدارکات، استفاده می شد. این واژه در حال حاضر از واژه های کسب و کار است. از لجستیک در زبان فارسی به عنوان تدارکات و یا مدیریت حمل و نقل نیز یاد می‌شود.

6 ۰ ۵۶۹۰